کمی برگشتم

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 02170705003

پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

من تا حدی به زندگی برگشتم. البته هنوز نه کامل. اما خب خیلی بهتر شدم. تا خود یکشنبه که تب داشتم!

اولش که دکتر برام یه هفته مرخصی نوشت، گفتم خب دو سه روزشو مریضم، بقیه اش هم خوش به حالم شده که مرخصی دارم دیگه. ولی خب مریضیه خیلی جدی تر از اونی بود که فکر می کردم.

امروز هم دوباره رفتم دکتر که یکی دو روز برام مرخصیمو تمدید کنه. چون به شدت سردرد و سرگیجه دارم. سایر علائم سرماخوردگی کم شده و تازه تبدیل شده به یه سرماخوردگی عادی!

--

شنبه ریحانه خانوم زنگ زد. هنوز سلام و علیک کردم، گفت ئه، تو که سرما خوردی. گفتم آره، این جوری شده. یه هفته هم هست حالم خوب نیست و خونه ام. گفت اتفاقا زنگ زده بودم بگم فردا آش درست می کنم بیاین ببرین. الانم که آش لازمی. اگه می دونستم زودتر برات آش درست می کردم، میاوردم.

می گه زنگ زدم به زهرا (خانوم آقا سیامک)، گفته چند روز پیش خبر فوت پسرعمومو بهم دادن. کل هفته حالم بد بوده. تو هم که حالت این طوری بد بود. یه هفته ازتون خبرندارما!! هر کدومتون یه جوری این .

--

یه خبر بدی هم ریحانه خانوم بهمون داد که اصلا باورم نمی شد. یادتونه اون آقای ایرانی مکانیک که خیلی به ما کمک کرد و با همسر رفت پیش کارشناس سر صبح و واسه ماشین خریدن هم کلی بهمون راهنمایی کرد؟ فوت کرده. اصلا باورم نمی شد. بنده خدا مشکل خاصی هم نداشت. ولی خب دیگه. اجل گشته میرد، نه بیمار سخت. میگه صبح گفته یه کمی حالم خوب نیست. خانومش از خونه رفته بیرون، وقتی برگشته دیده همسرش یه طوری فوت کرده که انگار سال هاست مرده. مراسمشم احتمالا برگزار شده دیگه. نمی دونم. من به ریحانه خانوم گفتم اگه آخر هفته بود به ما خبر بده تا بیایم. گفت باشه. ولی خبر نداد. احتمالا به اونم خبر ندادن دیگه. نمی دونم مراسمش تموم شد یا نه. آخه ریحانه خانوم گفت مراسمو معمولا میذارن آخر هفته ها که مردم بتونن شرکت کنن.

--

امروز و فردا هم با پسرمون هستم دیگه. بعدش دوباره باید برم سر کار. البته دوشنبه ی اون یکی هفته اش، اخرین روزیه که میرم. یعنی 26 مارچ. یه سه چهار روزی مرخصی داشتم هنوز که گفتم همون آخر قراردادم استفاده می کنم ازشون. یعنی در کل 9 روز بیشتر لازم نیست برم سر کار قبل از اتمام قراردادم. امیدوارم این نه روز هم به خیر و خوشی بگذره.

--

از مزایای مریضی این بود که نشستم کتاب ناتوردشت رو خوندم. راستش من که خوشم نیومد. ولی خب بد هم نبود. در کل هر کتابی به نظر من واسه یه بار خوندن خوبه .

ãäÈÚ

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

اگر هرگونه سوال و یا اشکالی در رابطه با این زمینه و یا هر زمینه تحصیلی
مانند: مدرسه ، دانشگاه ، کنکور ، ارشد ، دکتری ، نظام وظیفه و... دارید ؛

...کافیست با ما تماس بگیرید

شماره تماس از خط ثابت 9099071613